گالری عکس کودک | آتلیه کودک | اتلیه کودک تخصصی

گالری عکس کودک از همه سنین آتلیه کودک

زویا را مشاهده می نمایید.

لطفاً و حتماً پس از تماشای عکسهای این صفحه باحوصله و صرف زمان بیشتر از دیگر گالریهای کودک سایت آتلیه زویا که شامل حدود 550 عکس کودک از نمونه کارهای آتلیه کودک فتو زویا هستند،دیدن فرمایید.

به خاطر حفظ کیفیت بهتر عکس های سایت حجم عکس بالا می باشند.برای لود شدن عکسها لطفا کمی صبر نمایید.آتلیه عکس کودک،اتلیه نوزاد،آتلیه کودک،اتلیه کودک زویا ورودیه ندارد.آتلیه عکاسی کودک زویا عکاس متبهر خانم دارد. آتلیه کودک زویا شعبه دیگری ندارد.

در حال حاضر حدود 600 عکس از کودکان و نوزادان زیبای ایرانی که توسط  فتوزویا عکاسی شده اند ،در سایت قرار داده شده اند. برای تکمیل اطلاعات خود راجع به سبک و سیاق و شرایط آتلیه کودک فتوزویا(photozoya) در عکاسی کودک و نوزاد و گرفتن نتیجه بهتر، گالریهای دیگر سایت آتلیه کودک زویا را نیز ببینید و صفحه سئوالات رایج به همراه پاسخ را نیز حتماً مطالعه فرمایید.

گالری کودک،آتلیه عکس کودک بی نظیر،اتلیه کودک، آتلیه عکس کودک زویا ،اتلیه نوزاد زویا شعبه ای در هیچ جای دیگری ندارد.اتلیه کودک ما به بهترین دکورها و لوکیشنها مجهز می باشد.فتو زویا دارای بیشترین تنوع لباس و بهترین امکانات جانبی عکس کودک می باشد. اتلیه زویا اولین آتلیه کودک تخصصی ایران است و از کودکان و نوزادان همه جای ایران عکاسی نموده است.اتلیه کودک زویا، آرشیو عکس کودک ما بزرگترین،اولین و بهترین آرشیو عکس کودک در ایران است. نمونه دکورها،لباسهای کودک، ستهای نوزادی مخصوص عکس کودک آتلیه کودک و نوزاد زویا،گل سرها و کلاههای مخصوص عکس نوزاد و کودک زویا بی نظیر هستند و این گالری کودک گویای این مطلب است.اتلیه کودک

گالری عکس-عکاسی نوزاد-کودک

درد دلی با والدین کودک

همه ما می دانیم،مهمترین لحظات زندگی انسان که زمینه ساز روحیات و شخصیت فرد در طول زندگی وی میباشد، دوران شیرین کودکی است.هر چه قدر کودک دوران خوش ، آرام و بدون استرسی را سپری نماید ، آن کودک در آینده اعتماد به نفس و شخصیت محکمتری خواهد داشت. همه والدین در حد توان مالی و دانایی خود به خاطر عشق و علاقه بدون وصفی که به کودک خود دارند ،در این دوران مراقبتهای لازم را به عمل می آورند و جهت عالی تر سپری شدن دوران کودکی برای کودک دلبند خود به بهترین نحو ممکن تلاش می نمایند. ثبت لحظات و حالات جذاب و ناب کودک و نوزاد نیز توسط دوربین عکاسی برای پدر و مادرهای امروز بسیار اهمیت دارد. چه خوب است که این لحظات برگشت ناپذیر و ناب را به بهترین متخصصان این فن یعنی عکاس متخصص عکاسی کودک بسپاریم تا به بهترین شکل ممکن ضبط و ثبت شوند. همه ما از کودکی خود خاطره های خوب یا بد داریم،خاطره هایی از بازیهای کودکی مثل تاب بازی، تیله بازی،کش بازی، النگ دو لنگ ،خاله بازی،گل بازی،هفت سنگ، لی لی، قایم باشک،استپ،کلاغ پر و  قهر و آشتیهای کودکانه ،زمین خوردن ها،شادی ها،کارتون ها و سریالهای شبکه های تلوزیون ، هر از گاهی به سراغمان می آید. در میان چیزهایی که خاطره ها را زنده نگه میدارند ،عکس ، بوی غذا و موزیک، بیشترین تاثیر را دارد و عکس یکی از تاثیرگذارترین عناصری است که مغز ما را برای بازیابی خاطرات مختلف مربوط به آن لحظه خاص و مسائل مرتبط با آن تصویر فعال میسازد و هر خاطره ، خاطره دیگری را به یاد ما می آورد.آتلیه کودک،اتلیه کودک تخصصی

من نیز از دوران کودکی و نوزادی ام عکسهای متعدد دارم که برایم بسیار با ارزش هستند و وقتی به آنها نگاه میکنم ،می دانم که در آن زمان چقدر برای والدینم ارزشمند و دوستداشتنی بوده ام که برای گرفتن چنین عکسهایی از من در آتلیه کودک با هزینه نه چندان کم اقدام نموده اند و وقتی به عکسهای پس از سه سالکی ام نگاه می کنم، خاطراتی مانند فیلم برایم زنده می شوند.گالری عکاسی کودک،آتلیه عکس کودک،

چند سال پیش با تجربه و شناخت اندکی که از روانشناسی کودک داشتم و تجربه مختصر تدریس نقاشی به کودک خردسال، علاقه به کودک و توانایی بر قراری ارتباط با کودک و نوزاد ، پس از پایان تحصیل عکاسی ، آزمودن شاخه های متعدد عکاسی پرتره از جمله عکاسی کودک و تاسیس آتلیه زویا تصمیم گرفتم این شاخه (عکاسی کودک ) را به عنوان مهمترین رسته حرفه ای و کاری خود در کنار دیگر کارهای هنری در نظر بگیرم و برای کودکان زیبای هم وطن خود و فرزندان نسل خودم عکسهای زیبا بگیرم تا آن شیرین کاریهای ناب هم برای پدر و مادرها خاطره بمانند و هم کودکان با دیدن عکسهای خود احساس غرور کنند و خوشحال باشند. بدین ترتیب سهم کوچکی در راستای شاد نمودن  و اعتماد به نفس بخشیدن به کودکان ایرانی ایفا نموده باشم. در این را هر روز با ایده ها و طرحهای جدید  با توجه به خواسته ها و سلیقه های والدین و شناختی که از نوزاد و کودک در سنین مختلف دارم مواجه میشوم ، در ذهن خود این ایده ها را تقویت نموده و برای عکاسی کودک بکار می گیرم.

زویا توکلی ،عکاس، گرافیست و طراح دکور آتلیه زویا

 

نوزاد در حالت خواب در آتلیه کودک

عکس بالا مخصوص نوزادانی است که خواب بسیار سنگین دارند و  عکاس آن فقط در حالت خوابیده و دمر قابل انجام است.شما می توانید در گالری عکس نوزاد 0 تا 2 ماهه نمونه های مشابه ببینید.

آتلیه عکس کودک تخصصی عکس بالا مختص نوزادان 5 تا 6 ماه که هنوز قادر به غلت زدن نیستند ،می باشد.برای مشاهده عکسهای مربوط به این سن به صفحه گالری عکس نوزاد 4 تا 6 ماهه بروید.

گالری کودک زویابا امکانات ویژه پذیرای کودکان ونوزادان ناز ایران است.

کودک شما برای عکسهای داخل جعبه و سبد در حالت نشسته باید کاملا بر نشستن خود مسلط باشد و بشورت کامل تعادل خوذ را حفظ نماید.برای تماشای عکسهای گروه سنی مربوطه به صفحه ی عکس کودک 6 ماهه تا یکساله وارد شوید.

نکاتی درباره عکاسی کودک در آتلیه کودک زویا و روشهای کار عکاسی کودک و نوزاد زویا

قسمتی از فعاليت آتلیه عکاسی زویا ،عکاسی از نوزادان و کودکان زيبا و دوستداشتنی در آتلیه کودک است و فتو زويا در اين شاخه از عکاسی پرتره از مهارت و تجربه مستمر بر خوردار است. آتلیه کودک زویا(photozoya) شعبه دیگری ندارد.

تل صورتی پردار برای نوزادان دختر در آتلیه کودکعکس بالا برای کودکان حدود 5.5 ماهه تا  7.5 ماهه مناسب است  البته به همکاری کودک هنگام عکاسی در اتلیه کودک نیز بستگی دارد و باید کودک حالت دمر را دوست داشته باشد.

عکس کودک در دکور زمستانی

گالری عکس کودک 6 ماهه تا یکساله را مشاهده نمایید تا عکسهای گروه سنی مربوط به عکس بالا را ببینید.

گالری عکس نوزاد و کودک در دکور جنگلی

عکس نوزادی که در جنگل خوابیده به گالری عکس نوزاد 0 تا 2 ماهه مربوط می باشد.عکس بالا صرفا از نوزادانی که خواب عمیق دارند و برای حدود 30 روزگی مناسبتر است.توضیحان زیر عکسها را در گالری های سن فرزندتان مشاهده نمایید.

در زمان عکاسی، همراه با شناخت تکنيکهای عکاسی پرتره کودک ،داشتن صبر و حوصله فراوان در زمان عکاسی کودک، علاقه به کودک و شناخت روحيه حساس و لطيف کودک و همچنین توانایی در برقراری ارتباط نزدیک بین کودک و عکاس در مدت زمان کوتاه عکاسی(بین 40 دقیقه تا حداکثر 2 ساعت)، جذب کودک در هنگام عکاسی در آتلیه کودک و
شکار لحظه های حساس از حالات و پٌزهای خاص کودکانه و شیرین ، شروط اصلی موفقيت در اين شاخه از عکاسی پرتره می باشند که البته با پشتکار و ممارست در حین کار عکاسی کودک بدست آمده اند و  بسیاری از نکته های ظریف آن براجتی آموختنی نیستند. از آنجا که کودکان و نوزادان با وجود شباهتهای مختلف در سنین یکسان تفاوتهای بسیاری نیز از نظر خلق و خو دارند با عکاسی و برخورد مداوم با کودکان در آتلیه کودک است که این تجارب بدست آمده اند .
عکاسی از کودک همچون عکاسی خبری نیاز به سرعت عمل و تحرک بسیار نیز دارد و در آتلیه کودک این امر مشکلتر از منزل خود را نمایان می سازد. با وجود اینکه همه کودکان خلق و خو و حالات مشابهی دارند.گاهی کودکان عکاس کودک را با پُزها و شیطنتهای خود شگفت زده می نمایند اما با وجود خستگی بسیار که در
حین کار
عکاسی کودک و نوزاد به وجود می آید،جذابیت ، شیرینی و معصومیت کودک و نوزاد و عکسهای زیبایی که حاصل می شوند ، این حرفه را بسیار جذاب می نماید.
البته داشتن تخصص در نورپردازی مناسب به طوری که معصومیت و خواص کودکانه حفظ شوند نیز ضروری است که این نکته و نکات ظریف دیگری کار عکاس حرفه ای کودک را با دیگران ،متمایز می نماید.گالری کودک با فضاهای  زیبا
کودکان گلهای معصوم نازی هستند که صدا و نگاه محبت آمیز  هر کسی  را  پاسخ می دهند .کودک بسرعت احساسات دیگران را درک نموده، واکنش نشان می دهد و عکاسی از وی در عین دشوار بودن ، بسیار دلنشین و لذت بخش است. عکاسی نوزاد تازه متولد شده نیز ظرافتهای خاص خود را دارد و نیاز به صبوری با نوزاد  و حوصله فراوان از طرف عکاس نوزاد و والدین نوزاد در آتلیه کودک دارد و مانند عکسهای خبری باید لحظه ها را برای شکار حالات زیبا و بامزه کودکانه غنیمت شمرد و از آنجا که نوزاد یا کودک در آتلیه زود خسته می شود، سرعت عمل نیز بسیار مهم است.
آتلیه کودک تخصصی زویا بهترین امکانات را برای عکاسی کودک در اختیار دارد.

آتلیه کودک زويا با فراهم کردن محيطی سالم و بهداشتی ،صمیمی و آرام به همراه موزيک شاد کودکانه در مواقع لزوم و بازی های تجربه ای با کودکان و با تجربه ای که در این زمینه (عکاسی کودک)دارد ، دشواری کار را  آسانتر مي نمايد البته استثنا هم وجود دارد و گاهی به خاطر تجربیات تلخ کودک در ارتباط با افراد غریبه یا پزشک و پرستار و دیگران در برخی محیطها یا به خاطر تجربه های قبلی وی درون یک آتلیه کودک در زمان عکاسی، آشنایی و ارتباط با کودک بسیار مشکلتر می شود .
زمان در عکاسی کودک بسيار به سرعت می گذرد و گاهی با توجه به روحيات متنوع کودک و سن او و در نظر گرفتن زمانهای تلف شده ی خواب کودک، خوردن غذا و  تعويض لباس کودک ، یکی 2 ساعت سپری مي شود تا نتيبجه حاصل شود.گاهی از اوقات کودک در آتلیه کودک با دیدن محیط جدید و ابزار عجیب و
درک توجه بیش از همیشه به خود ،بهت زده می شود و یا با افراد جدید غریبی میکند که با کمی حوصله از طرف والدین و عکاس کودک در آتلیه معمولا قابل حل است .آتلیه عکس کودک زویا در  کار خود متخصص است
مجهز به کلیه امکانات مورد نیاز عکاسی کودک میباشد.گالری کودک زویا را تماشا نمایید.اتلیه کودک

کودک ممکن است در بدو ورود به آتلیه کودک، خواب باشد که در اینصورت ممکن است بتوان با توجه به شرایط و نیاز نبودن به تعویض لباس کودک و با توجه به دکوهای مناسب سن وی و انتخاب والدین، کار عکاسی از وی را با عکاسی از خواب کودک شروع نمود البته باید یادآور شویم که بهترین سن برای عکاسی از خواب کودکان در آتلیه کودک،بین 20 روزگی تا حدود 1.5 ماهگی می باشد البته اگر کودک ناراحتی گوارشی نداشته باشند سریعتر انجام میشود ولی هنگامی که کودک ناراحتی گوارشی داشته باشد گرفتن عکس خواب بسیار دشوار و زمانبر می باشد. ما عکاسی نوزاد زیر 20 روز را در آتلیه کودک با وجود امکانی که حالات و اندازه و انعطاف پذیری بدن او برای برداشت عکسهای زیبا به عکاس می دهد به خانواده ها توصیه نمی کنیم اما در این مقطع نیز در منزل تجربه عکاسی حرفه ای از نوزاد را داشته ایم که نمونه آنها در سایت و در گالری های عکس کودک سایت آتلیه کودک زویا هست.آتلیه کودک زویا تخصصی،اتلیه عکس کودک،برخی از کودکان و نوزادان خجالتی و حساس هستند، بخصوص که استودیو محیط جدید و متفاوتی برای آنهاست و این کودکان خیلی دیرتر با عکاس و محیط آتلیه کودک ارتباط برقرار مینمایند ، برخی زودتر و برخی که بالای یک سال و نیم هستند به اقتضای سن خود، کمی لجباز هستند که این مشکل نیز قابل حل است و ما همه این موارد را بارها در آتلیه کودک زویا تجربه نموده ایم و البته موفقیت مشروط است به اعتماد والدین به ما . به خاطر حساسیت گروه سنی بین 1.5 تا 2.5 سال ما معمولا در انتخاب دکور عکاسی بین 2 تا 3 دکور بسته به خصوصیات روحی کودک محدود هستیم.

گالری های عکس کودک و نوزاد سایت فتوزویا(آتلیه کودک زویا) به تر تیب سن و نوع کار تقسیم بندی شده اند  و دکورهای هر گالری عکس کودک مختص همان گروه سنی میباشد. لوکیشنها و فون های موجود در عکسها توسط آتلیه کودک زویا و به صورت اختصاصی تهیه شده اند. تعدادی نیز برای آتلیه کودک در دست ساخت هستند و بزودی نمونه عکسهای آنها نیز در گالریهای عکس کودک قرار می گیرند و البته در ماههای آینده به تعداد گالری عکس کودک در سایت نیز افزوده خواهد شد.

اعتقاد فتوزویا بر این است که محیط عکاسی کودک باید مکانی آرام، صمیمی، بهداشتی و شاد باشد و ما با امکاناتی که در اتلیه کودک در دست داریم، سعی نموده ایم در محیطی نسبتا بزرگ اما گرم و سالم برای کودک ، آرامش خاطر والدین کودک و نوزاد را فراهم آورده و با وسواس زیاد این محیط را در حد توانمان و با همکاری والدین سلامت و ایمن نگه داریم.

سایزهای عکس آتلیه تنوع زیادی دارند و بر روی دو نوع کاغذ سیلک یا ابریشمی و متالیک چاپ می گردد. چاپ عکسها و همچنین شاسی نمودن و صحافی آلبوم دیجیتال به خبره ترین ها در این عرصه سپرده می شود.
photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya,

photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, اتلیه کودک-photozoya.com-photozoya.com-photozoya,photozoya,photozoya,photozoya.com,photozoya.com

کلیه عکسهایی که در گالری های عکس کودک و نوزاد سایت فتو زویا مشاهده می نمایید ،گزیده ای از عکسهای آرشیو  آتلیه تخصصی کودک زویاست که توسط خانم زویا توکلی و در محیط آتلیه عکاسی شده اند  و این عکسها در گالری عکس پیش رو  و بقیه چند گالری عکس کودک سایت موجود هستند و می توانید مشاهده نمایید.
لوکیشن های بسیار  و دکورهای خاص کودک و نوزاد در آتلیه کودک موجود است و تعدادی نیز در دست تهیه و ساخت می باشد.
تعدادی لباس خاص دخترانه و پسرانه(پیشی،کُردی،شمالی،بابا نوئل،باله، سرخپوستی و..)در آتلیه عکس کودک برای استفاده موجود می باشد و به تعداد آنها نیز افزوده خواهد شد.
آلبوم دیجیتال کودک و نوزاد نیز با درنظر گرفتن مسائل زیبایی شناسی و درخواست سفارش دهنده در کارگاه عکس زویا طراحی می شود.
ورودی آتلیه کودک گرفته نخواهد شد اما حداقل سفارش داریم که میتوانید در صفحه سئوالات رایج مطالعه نمایید. هدایا و اشانتیون های ویژه ای نیز به نسبت میزان سفارش عکس به مشتریان گرامی ارائه خواهند شد.
ما یک صفحه را نیز تحت عنوان گالری عکسهای جشن تولد به عکسهای با تم تولد کودک در اتلیه کودک ما اختصاص داده ایم.آتلیه عکس کودک
در مجموع آتلیه کودک و نوزاد زویا شرایط روحی و روانی لازم  را  برای عکاسی از سنین مختلف کودک در هنگام عکاسی بوجود می آورد.
کارگاه عکس کودک زویا
(photozoya) در همه شاخه های عکاسی پرتره فعالیت دارد ولی عمده کار این آتلیه عکاسی از نوزاد ، کودک ،خانواده و خانمهای باردار می باشد و عکسهای زیبای اسپرت را نیز با شرایط ویژه تر از درخواست کننده عکاسی می نماید. مادران و پدران گرامی پیش از تولد کودک خود یعنی در زمان بارداری نیز میتوانند برای عکاسی بارداری مراجعه نمایند و نمونه های خاص،رومانتیک و منحصر به فردی از این دست عکاسی پرتره را مشاهده نمایند.آتلیه عکس کودک فوق تخصصی در ایران
photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,اتلیه کودک و باردای،اتلیه کودک خوب،اتلیه کودک تخصصی،اتلیه کودک ،اتلیه کودک زویا پیشتاز در عکسبرداری از نوزاد خوابیده به صورت حرفه ای در ایران می باشد و برای پذیرش مشتری شرایط ویژه دارد..اتلیه کودک زویا شعبه دیگری نداشته و ندارد.

ترکیب و مونتاژ کامپیوتری نیز در صورت در خواست سفارش دهنده  و برحسب نیاز و ضرورت انجام می شود و ما در این کار تجربه و تخصص ویژه داریم.آتلیه کودک زویا به دستکاری زیاد و کارهای کامپیوتری در بکگراند عکس کودک،عکس نوزاد و اسپرت و کلاً عکس پرتره آتلیه اعتقاد ندارد و دکورها و فونهای بسیاری را تدارک دیده است.
ورودی آتلیه کودک گرفته نخواهد شد و محدودیتی در انتخاب سایز عکس و ابعاد بزرگ وجود ندارد مگر در کامل نمودن مورد حداقل سفارش عکس که ابتدا مشخص می شود و قیمت عکسها.
برای کسب اطلاع بیشتر از فعالیت ما حتما صفحه سئوالات رایج به همراه پاسخ سایت آتلیه کودک زویا را مطالعه نمایید.
اتلیه کودک زویا اولین و بدون رقیب می باشد.اتلیه زویا هرگز شعبه دیگری در شهر دیگری نداشته و ندارد.افرادی که از طریق سایت با آتلیه زویا آشنا شده و برای عکاسی به اتلیه کودک مراجعه مینمایند ، علاوه بر سفارش خود ، اشانتیون نیز دریافت خواهند نمود که شما می توانید در صفحه هدایا و اشانتیونها، اطلاعات جامعی را راجع به آنها بدست آورید.
ما بیش از 400 نمونه عکس کودک و نوزاد از بین آرشیو بزرگ عکسمان که در آتلیه کودکمان عکاسی نموده ایم را برای تماشا در سایت قرار داده ایم.
برای آشنایی بیشتر با نمونه های کار آتلیه کودک و نوزاد فتو زویا حتما از دیگر گالری های کودک سایت دیدن فرمایید.
بیننده گرامی در رابطه با سفارش عکس کودک و چگونگی مشاهده نمونه کارهای دیگر از قبیل آلبومهای ژورنالی و آلبوم دیجیتال
کودک چاپ شده، پرتره های زمان بارداری ،عکس خانوادگی و...
اطلاع  از روش های کار،  قیمتها و ساعات کار آتلیه کودک به صفحه تماس با ما و سئوالات رایج به همراه پاسخ مراجعه نمایید. راجع به آتلیه بارداری در صفحه آتلیه عکس بارداری بیشتر بخوانید. بسیاری از مشتریان فتوزویا خانمهای بارداری هستند که پس از به دنیا آمدن فرزندشان نیز با هماهنگی قبلی بین 20 تا 30 روزگی برای عکاسی مراجعه می نمایند و نتیجه بهتری از آنچه در نظر داشته اند میگیرند.آتلیه عکس کودک خاص در تهران

نظر آتلیه کودک زویا درباره ی تصورات اشتباه بعضی والدین بر اساس تبلیغات بی پایه:

با کمال تعجب و تاسف جدیداً در فضای مجازی مشاهده کردیم که برخی از همکاران به علت عدم آگاهی از برخی مسائل و غیر حرفه ای بودن نظرات بی پایه ای راجع به عکاسی نوزاد کم سن(20 روز تا 5 ماه) با فلاش در آتلیه مطرح نموده اند و ادعا نموده اند که عکاسانی که از نوزاد کم سن عکاسی می نمایند به نوزادان داروی خواب آور می دهند و آنها نیز خود به این دلیل عکس نوزاد کم سن نمی گیرند که نوزاد در امان باشد و........

ما به نوبه خود برای این همکاران عکاسمان، وقت ،صبر و حوصله فراوان را آرزومندیم تا بتوانند در آینده از این سنین نوزاد نیز عکسهای زیبا بگیرند و در این شاخه نیز مهارت لازم را به تدریج بدست آورند زیرا خواستن ،توانستن است و اما در مورد مصرف داروی خواب آور باید عرض کنیم که ما هرگز به والدین نیز اجازه استفاده از داروی خواب آور یا هر داروی دیگری مانند استامینوفن را در آتلیه کودک زویا نداده و نخواهیم داد و همیشه در مورد این خواسته برخی والدین بی مبالات نیز مقاومت نموده ایم و نوزادان را به سختی با صرف زمان زیاد و از روی تجربه و شناختی که بتدریج و در طول چند سال تجربه بدست آورده ایم با کمک خود والدین می خوابانیم و عکس می گیریم و حتی مصرف این داروها را نیز به والدین و همکاران هرگز توصیه نمیکنیم.البته این کار اصلاً آسان نیست و گاهی در مورد کودکانی که ناراحتی گوارشی دارند نیز بسیار سخت تر است.اتلیه کودک

پدر و مادرهای دلسوز  و دانا نیز هرگز به شخصی اجازه نمی دهند که ماده ای خوراکی را حتی غیر از دارو به کودک دلبندشان بخوراند؟!! مسلماً نه

 

 

کیک(جدید) عکس بالا برای سنین 2 تا 5 سال مورد استفاده قرار کی گیرد.نمونه پسرانه آن را در گالری عکس جشن تولد می توانید ببینید.


گالری نوزاد

عکسهای ترکیبی از دست و پا  و دیگر اعضای بدن کودک مختص کودکان بین 20 روز تا 6 ماه که قادر به نشستن و غلت زدن نیستند ،می باشد.

 

گالری عکاسی نوزاد و کودک حرفه ای زویا

بر روی عکسهای کوچک کلیک نمایید و آن را با سایز بزرگتر در یک صفحه جداگانه ببینید.

آتلیه عکاسی


بر روی عکس های کوچک کلیک نمایید و آن را با سایز بزرگتر در صفحه ی مجزا ببینید.عکسهای کوچک عکسهای قدیمی سایت هستند و در صفحات مجزا باز خواهند شد.برای تماشای عکسهای جدید گروه سنی کودک خود از منوی گالری عکس کودک و نوزاد گالری مربوطه را تماشا نمایید.

آتلیه-کودک

 

 

کودک در اتلیه سرخپوست می شود.

موجود دریایی زیبا در آتلیه کودک

عکس آشپز کوچواو با لباس مخصوص

ژورنال عکسی کودکانه

آتلیه تخصصی-کودک و نوزاد-عکاسی با لباس بابا نوئل و سرخپوست در استودیوعکس رنگی و سیاه و سفیدعکس نوزادآشپز کوچولو در اتلیه زویا و درلوکیشن آشپزخانهعکس کودک-اتلیه با دکورهای ویژه برای کودکان و نوزادانسبد مخصوص نوزادانکلاه مخصوص نوزادیآتلیه عکاسی در کرج

عکس کودک در گالری عکس تخصصی

ادامه عکسها در صفحه دوم(اینجا)فرشته ها در آتلیه کودککودک سرخپوست با لباس سرخپوستی  در آتلیه

عکس نوزاد زیبای دختر در گالری عکس زویا

عکس نوزاد و کودک ناز ایرانی

لینک به صفحه گالری عکس کودک از سنین مختلف کودک - دومین

عکس پسر خوشگل ایرانی در گالری کودک

، اتلیه کودک زویا ،زویا، آتلیه عکس زویا،آتلیه عکاسی،اتلیه کودک ،آتلیه عکس کودک،تخصصی،بهترین اتلیه کودک حرفه ای با آرشیو میلیونی گالری کودک در استان البرز ،کودک،photozoya،آتلیه کودک خوب

photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya,  photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,اتلیه کودک،اتلیه زویا،اتلیه عکس کودک،اتلیه عکاسی کودک،گالری کودک،اتلیه عکس نوزاد،گالری عکس کودک و نوزاد،اتلیه عکاسی،عکاس کودک،عکاس نوزاد،اتلیه عکاسی نوزاد در استان البرز،آتلیه،آتلیه کودک خوب ،بهترین آتلیه کودک،بهترین آتلیه عکاسی،آتلیه کودک تخصصی،آتلیه کودک زویا،آتلیه زویا،گالری کودک(آتلیه عکس زویا صرفاً آتلیه کودک ندارد بلکه در همه شاخه های عکاسی پرتره فعالیت مستمر دارد.در زمینه عکاسی پرتره عروس نیز،آتلیه زویا تجربه چند ساله داشته اما مدتی است که بخاطر امنیت کودکان و نوزادان و نظافت آتلیه کودک از پذیرفتن عروس معذور است تا مبادا با لباسهای بر روی زمین کشیده شده آلودگی وارد اتلیه کودک گردد و محیط آتلیه کودک زویا را برای کودکان تا حد امکان بهداشتی نگه میدارد.)

آتلیه کودک زویا

تصویر سیا و سفید و رنگی

گالری کودک زویا چندین لباس ، گل سر  و کلاه زیبا برای دختران و پسران دارد.

اتلیه کودک زویا شعبه عکاسی دیگری ندارد.

آتلیه عکاسی کودک زویا از نوزاد 20 روز به بالا عکاسی می نماید.

با کلیک بر لینک زیر به آدرس اینستا گرام آتلیه زویا بپیوندید.


آدرس ما در اینستاگرام:  آتلیه کودک و نوزاد زویا

photo_zoya_studio

Get our toolbar!

persian french

بر چسب های گالری عکس کودک

  • آتلیه کودک،اتلیه کودک,اتلیه،آتلیه عکاسی کودک،آتلیه عکس کودک،

  • آتلیه عکس،آتلیه،گالری عکس کودک،گالری عکاسی،گالری کودک،کودک،نوزاد،اتلیه عکاسی نوزاد،گالری عکس نوزاد،عکاسی تخصصی نوزاد،عکس بارداری،آتلیه بارداری،

  • اتلیه عکس کودک،اتلیه نوزاد،اتلیه عکس،

  • اتلیه کودک تخصصی،عکاسی از دوران بارداری،عکاس دوران بارداری،گالری عکس بارداری،آتلیه عکس بارداری،گالری نوزاد،گالری کودک،عکس نوزاد،لباس نوزاد،آتلیه زویا،بهترین اتلیه در تهران،بهترین اتلیه کودک عکاسی از نوزاد،عکاسی از خواب نوزاد، عکس نوزاد زیبا،نوزاد تازه متولد شده،اتلیه کودک حرفه ای،عکاسی در کرج،عکاس کودک،عکاس،آموزش فتوشاپ،عکس نوزاد خوابیده،بهترین اتلیه کودک کرج،خواب نوزاد،عکس خواب نوزاد،عکس خانوادگی،پرتره نوزاد،عکاسی پرتره کودک،عکس زن باردار،عکس زن حامله،عکس نوزاد،آتلیه تخصصی کودک،اتلیه عکس بارداری،عکس بانوان باردار، عکس پدر و کودک،کودک ناز خوشگل،عکس کودک زیبا،گالری عکس کودک ناز،آتلیه عکاسی بارداری،آتلیه بارداری،عکس آتلیه کودک،آتلیه عکس تخصصی کودک، اتلیه کودک در کرج،آتلیه نوزاد در کرج،اتلیه در تهران،عکاس نوزاد متبهر،اتلیه نوزاد و کودک،عکس نوزاد خوشگل، عکس نوزاد ناز،زیباترین نوزادان،نوزادان ایرانی،عکاسی از نوزاد، عکس نوزاد خوابیده در سبد، گالری عکس خواب نوزاد،خواب نوزادان،نوزاد در خواب،دکور عکس نوزاد،آتلیه خوب در کرج،بهترین عکاسی در کرج،اتلیه عکس کودک کودک در کرج،عکس خانم باردار، نی نی خوشگل،آتلیه عکاسی،در کرج،کودک،عکس کودک ناز،کودک خوشگل،کودک بامزه،آتلیه تخصصی،آتلیه عکاسی حرفه ای،آتلیه کودک با پرسنل خانم،عکس اسپرت ،عکاسی اسپرت،عکس عروس، آتلیه،آتلیه عکس اسپرت،اتلیه عکاسی اسپرت ،آموزش نورپردازی

كاربران آنلاین

ما 4 میهمان آنلاین داریم

تصویر تصادفی

رأی گیری

رای گیری

نتایج