آتلیه و گالری عكس کودک | آتلیه کودک تخصصی زویا| اتلیه نوزاد | اتلیه کودک

گالری عکس کودک از همه سنین آتلیه کودک زویا

لطفاً و حتماً پس از تماشای عکسهای این صفحه که در حدود 300 عکس کودک از نمونه کارهای آتلیه کودک فتو زویا هستند .

با حوصله و صرف زمان بیشتر  ،همه گالری های کودک سایت فتو زویا را تماشا نمایید.آتلیه کودک،آتلیه عکس کودک،اتلیه نوزاد

در حال حاضر حدود 600 عکس از کودکان و نوزادان زیبای ایرانی که توسط آتلیه کودک زویا عکاسی شده اند ،در سایت قرار داده شده اند. برای تکمیل اطلاعات خود راجع به سبک و سیاق و شرایط آتلیه کودک فتوزویا در عکاسی کودک و نوزاد و گرفتن نتیجه بهتر ،گالریهای دیگر سایت را نیز ببینید و صفحه سئوالات رایج به همراه پاسخ را نیز حتماً مطالعه فرمایید.

گالری عکس-عکاسی نوزاد-کودک

نکاتی درباره عکاسی کودک در آتلیه کودک زویا و روشهای کار:گالری عکاسی کودک،آتلیه عکس کودک،آتلیه کودک،اتلیه کودک ،در کرج

قسمتی از فعاليت آتلیه عکاسی زویا ،عکاسی از نوزادان و کودکان زيبا و دوستداشتنی است و فتو زويا در اين شاخه از عکاسی پرتره از مهارت و تجربه مستمر بر خوردار است.آتلیه کودک،آتلیه عکس کودک زویا،اتلیه نوزاد

در کنار شناخت تکنيکهای عکاسی پرتره کودک ،داشتن صبر و حوصله فراوان، علاقه به کودک و شناخت روحيه حساس و لطيف آنها و همچنین توانایی در برقراری ارتباط نزدیک درمدت زمان کوتاه ،جذب کودک در هنگام عکاسی و
شکار لحظه های حساس از حالات و پٌزهای خاص کودکانه و شیرین، شروط اصلی موفقيت در اين شاخه از عکاسی پرتره می باشند که البته با پشتکار و ممارست در حین کار بدست آمده اند و  بسیاری از نکته های ظریف آن آموختنی نیستند. از آنجا که کودکان و نوزادان باوجود شباهتهای مختلف در سنین یکسان تفاوتهای بسیاری نیز از نظر خلق و خو دارند با عکاسی و برخورد مداوم با کودکان است که این تجارب بدست آمده اند .
عکاسی از کودک همچون عکاسی خبری نیاز به سرعت عمل و تحرک بسیار نیز دارد و در آتلیه کودک این امر مشکلتر از منزل خود را نمایان می سازد. با وجود اینکه همه کودکان خلق و خو و حالات مشابهی دارند اما گاهی عکاس کودک را با پُزها و  شیطنتهای خود شگفت زده می نمایند اما  با وجود خستگی بسیار که در
حین کار به وجود می آید ،جدابیت ، شیرینی و معصومیت کودک و نوزاد و عکسهای زیبایی که حاصل می شوند ، این حرفه را بسیار جذاب می نماید.
البته داشتن تخصص در نورپردازی مناسب کودکان به طوری که معصومیت و خواص کودکانه حفظ شوند نیز ضروی است که این نکته و نکات ظریف دیگری کار عکاس حرفه ای کودک را با دیگران ،متمایز می نماید.
کودکان گلهای معصوم نازی هستند که صدا و نگاه محبت آمیز  هر کسی  را  پاسخ می دهند ،بسرعت احساسات دیگران را درک نموده، واکنش نشان می دهند و عکاسی از آنها درعین دشوار بودن بسیار دلنشین و لذت بخش است. عکاسی نوزاد تازه متولد شده نیز ظرافتهای
خاص خود را دارد و نیاز به صبوری با نوزاد  و حوصله فراوان از طرف عکاس و والدین نوزاد دارد و مانند عکسهای خبری باید لحظه ها را برای شکار حالات زیبا و بامزه کودکانه در آتلیه غنیمت شمرد و از آنجا که نوزاد یا کودک زود خسته می شود، سرعت عمل نیز بسیار مهم است.

آتلیه کودک زويا با فراهم کردن محيطی سالم و بهداشتی ،صمیمی و آرام به همراه موزيک شاد کودکانه و با تجربه ای که در این زمینه دارد ، دشواری کار را  آسانتر مي نمايد البته استثنا هم وجود دارد و گاهی به خاطر تجربیات تلخ کودک در ارتباط با افراد غریبه یا پزشک و پرستار در برخی محیطها آشنایی و ارتباط با کودک بسیار مشکلتر می شود .
زمان در عکاسی کودک بسيار به سرعت می گذرد و گاهی با توجه به روحيات متنوع کودکان و سن آنها  و در نظر گرفتن زمانهای تلف شده ی خواب ، خوردن غذا و  تعويض لباس ، یکی 2 ساعت سپری مي شود تا نتيبجه حاصل شود.گاهی از اوقات کودک در آتلیه با دیدن محیط جدید و ابزار عجیب و

درک توجه بیش از همیشه به خود ،بهت زده می شود و یا با افراد جدید غریبی میکند که با کمی حوصله از طرف والدین و عکاس ، معمولا قابل حل است .آتلیه کودک

کودک ممکن است در بدو ورود به آتلیه خواب باشد که در اینصورت ممکن است بتوان با توجه به شرایط و نیاز نبودن به تعویض لباس کودک و با توجه به دکوهای مناسب سن وی و انتخاب والدین، کار عکاسی از وی را با عکاسی از خواب شروع نمود البته باید یادآور شویم که بهترین سن برای عکاسی از خواب کودکان در آتلیه کودک،بین 20 روزگی تا حدود 1.5 ماهگی می باشد البته اگر ناراحتی گوارشی نداشته باشند سریعتر انجام میشود لی هنگامی که کودک ناراحتی گوارشی داشته باشد گرفتن عکس خواب بسیار دشوار و زمانبر می باشد. ما عکاسی از نوزاد زیر 20 روز را در آتلیه با وجود امکانی که حالات و اندازه و انعطاف پذیری بدن او برای برداشت عکسهای زیبا به عکاس می دهد به خانواده ها توصیه نمی کنیم اما
در این مقطع نیز در منزل تجربه عکاسی داشته ایم که نمونه آنها در سایت و در گالری های عکس کودک زویا هست.آتلیه کودک،اتلیه عکس کودک
برخی از کودکان و نوزادان خجالتی و حساس هستند،
بخصوص که آتلیه کودک محیط جدید و متفاوتی برای آنهاست و این کودکان خیلی دیرتر ارتباط برقرار مینمایند ، برخی زودتر و برخی که بالای یک سال و نیم هستند به اقتضای سن خود، کمی لجباز هستند که این مشکل نیز قابل حل است و ما همه این موارد را بارها در آتلیه تجربه نموده ایم و البته موفقیت مشروط است به اعتماد والدین به ما . به خاطر حساسیت گروه سنی بین 1.5 تا 2.5 سال ما معمولا در انتخاب دکور عکاسی بین 2 تا 3 دکور محدود هستیم.

گالری های عکس کودک و نوزاد سایت فتوزویا به تر تیب سن و  نوع کار تقسیم بندی شده اند.آتلیه کودک،اتلیه کودک

لوکیشنها و فون های موجود در عکسها توسط آتلیه زویا و به صورت اختصاصی تهیه شده اند. تعدادی نیز در دست ساخت هستند  و  بزودی نمونه عکسهای آنها  و دکورهای دیگر  نیز در گالریها قرار می گیرند و البته در ماههای آینده به تعداد گالری ها نیز افزوده خواهد شد.

اعتقاد فتوزویا بر این است که محیط عکاسی از کودک باید مکانی آرام، صمیمی، بهداشتی و شاد باشد و ما با امکاناتی که در دست داریم، سعی نموده ایم در محیطی کوچک اما گرم و سالم برای کودک ، آرامش خاطر والدین کودک و نوزاد را فراهم آورده و با وسواس زیاد این محیط را سلامت و ایمن نگه داریم.

سایزهای عکس آتلیه تنوع زیادی دارند و بر روی دو نوع کاغذ سیلک یا ابریشمی و متالیک چاپ می گردد. چاپ عکسها و همچنین شاسی نمودن و صحافی آلبوم دیجیتال به خبره ترین ها در این عرصه سپرده می شود.

photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, -photozoya.com-photozoya.com-photozoya,photozoya,photozoya,photozoya.com,photozoya.com

کلیه عکسهایی که در گالری های عکس کودک و نوزاد سایت آتلیه زویا مشاهده می نمایید ،گزیده ای از عکسهای آرشیو  آتلیه تخصصی کودک زویاست که توسط خانم زویا توکلی و در محیط آتلیه عکاسی شده اند  و این عکسها در گالری عکس پیش رو  و بقیه چند گالری عکس کودک سایت موجود هستند و می توانید مشاهده نمایید.
لوکیشن ها و دکورهای خاص کودک و نوزاد در آتلیه کودک موجود است و تعدادی نیز در دست تهیه و ساخت می باشد.
تعدادی لباس خاص دخترانه و پسرانه(شمالی،بابا نوئل،باله، سرخپوستی و..)در آتلیه عکس کودک برای استفاده موجود می باشد و به تعداد آنها نیز افزوده خواهد شد.
آلبوم دیجیتال کودک و نوزاد نیز با درنظر گرفتن مسائل زیبایی شناسی و درخواست سفارش دهنده طراحی می شود.
ورودی آتلیه گرفته نخواهد شد.
هدایا و اشانتیون های ویژه ای نیز به نسبت سفارش به مشتریان گرامی ارائه خواهند شد.
ما یک صفحه را نیز تحت عنوان گالری عکسهای جشن تولد به عکسهای با تم تولد در آتلیه کودکمان اختصاص داده ایم.
در مجموع آتلیه کودک و نوزاد زویا شرایط روحی و روانی لازم  را  برای عکاسی از سنین مختلف کودک در هنگام عکاسی بوجود می آورد.
آتلیه کودک زویا در همه شاخه های عکاسی پرتره فعالیت دارد ولی عمده کار این آتلیه عکاسی از نوزاد ، کودک ،خانواده و خانمهای باردار می باشد . مادران و  پدران گرامی پیش از تولد فرزند خود یعنی در زمان بارداری نیز میتوانند برای عکاسی مراجعه نمایند و نمونه های خاص،رومانتیک و منحصر به فردی از این دست عکاسی پرتره را مشاهده نمایند.

photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,photozoya, photozoya,photozoya,photozoya,

ترکیب و مونتاژ کامپیوتری نیز در صورت در خواست سفارش دهنده  و برحسب نیاز و ضرورت انجام می شود و ما در این کار تجربه و تخصص ویژه داریم.
ورودی آتلیه گرفته نخواهد شد و محدودیتی در سایز عکس و ابعاد بزرگ وجود ندارد.
برای کسب اطلاع بیشتر از فعالیت اتلیه کودک ما حتما صفحه سئوالات رایج به همراه پاسخ را مطالعه نمایید.
افرادی که از طریق سایت با آتلیه زویا آشنا شده و برای عکاسی به آتلیه مراجعه مینمایند ، علاوه بر سفارش خود ، اشانتیون نیز دریافت خواهند نمود که شما می توانید در صفحه هدایا و آشانتیونهای آتلیه کودک اطلاعات جامعی را راجع به آنها بدست آورید.
ما بیش از 400 نمونه عکس کودک و نوزاد از بین آرشیو بزرگ عکسمان که در آتلیه کودکمان عکاسی نموده ایم را برای تماشا در سایت قرار داده ایم.
برای آشنایی بیشتر با نمونه های کار کودک و نوزاد فتو زویا حتما از دیگر گالری های کودک سایت دیدن فرمایید.
بیننده گرامی در  رابطه با  سفارش  عکس کودک و چگونگی مشاهده  نمونه  کارهای   دیگر از قبیل
آلبومهای ژورنالی و  آلبوم دیجیتال
کودک چاپ شده، پرتره های زمان بارداری،عکس خانوادگی و...
اطلاع  از روش های کار،  قیمتها و ساعات کار آتلیه  به صفحه تماس با ما و سئوالات رایج مراجعه نمایید.راجع به آتلیه بارداری در صفحه آتلیه عکس بارداری بیشتر بخوانید.

در آتلیه کودک زویا از کودک خود عکسهای خوابیده زیبا بگیرید.
آتلیه کودک


آتلیه عکس کودک زویا در کرج عکس بالا مختص نوزادان 5 تا 6 ماه که هنوز قادر به غلت زدن نیستند ،می باشد.برای مشاهده عکسهای مربوط به این سن به صفحه گالری عکس نوزاد 4 تا 6 ماهه بروید.

ع کودک شما برای عکسهای داخل جعبه و سبد در حالت نشسته باید کاملا بر نشستن خود مسلط باشد و بشورت کامل تعادل خوذ را حفظ نماید.برای تماشای عکسهای گروه سنی مربوطه به صفحه ی عکس کودک 6 ماهه تا یکساله وارد شوید. نوزاد دختر

عکس بالا برای کودکان حدود 5.5 ماهه تا  7.5 ماهه مناسب است  البته به همکاری کودک نیز بستگی دارد و باید کودک حالت دمر را دوست داشته باشد.

کریسمسعکس کودک در دکور زمستانی

گالری عکس کودک 6 ماهه تا یکساله را مشاهده نمایید تا عکسهای گروه سنی مربوط به عکس بالا را ببینید.

گالری عکس نوزاد

عکس نوزادی که در جنگل خوابیده به گالری عکس نوزاد0 تا 2 ماهه مربوط می باشد.


گالری نوزاد

عکسهای ترکیبی از دست و پا  و دیگر اعضای بدن کودک مختص کودکان بین 20 روز تا 6 ماه که قادر به نشستن و غلت زدن نیستند ،می باشد.

گالری عکاسی نوزاد و کودک

بر روی عکسهای کوچک کلیک نمایید و آن را با سایز بزرگتر در یک صفحه جداگانه ببینید.

آتلیه عکاسی


عکس بچه

بر روی عکس های کوچک کلیک نمایید و آن را با سایز بزرگتر در صفحه ی مجزا ببینید.

آتلیه-کودک

 

 

کودک در اتلیه سرخپوست می شود.

عکس آشپز کوچواو با لباس مخصوص

ژورنال عکسی کودکانه

آتلیه تخصصی-کودک و نوزاد-عکاسی با لباس بابا نوئل و سرخپوست در استودیوکودکان ایرانی- پسران ایرانیعکس رنگی و سیاه و سفیدعکس نوزادآشپز کوچولو در اتلیه زویا و درلوکیشن آشپزخانهعکس کودک-اتلیه با دکورهای ویژه برای کودکان و نوزادانسبد مخصوص نوزادانکلاه مخصوص نوزادیآتلیه عکاسی در کرج

ادامه عکسها در صفحه دوم(اینجا)کودک سرخپوست

عکس نوزاد

عکس نوزاد

لینک به صفحه گالری عکس کودک از سنین مختلف - دومین

زویا،زویا، اتلیه زویا،زویا،اتلیه عکس زویا،آتلیه عکاسی،اتلیه کودک،در کرج،اتلیه کودک تخصصی،بهترین اتلیه

کودک

Get our toolbar!

persian french

بر چسب های گالری عکس کودک

آتلیه کودک،آتلیه عکاسی کودک،آتلیه عکس کودک،آتلیه عکس،آتلیه،گالری عکس کودک،گالری عکاسی،گالری کودک،کودک،نوزاد،آتلیه عکاسی نوزاد،گالری عکس نوزاد،عکاسی تخصصی نوزاد،عکس بارداری،آتلیه بارداری،عکاسی از دوران بارداری،عکاس دوران بارداری،گالری عکس بارداری،آتلیه عکس بارداری،آتلیه زویا، عکاسی از نوزاد،عکاسی از خواب نوزاد، عکس نوزاد زیبا،نوزاد تازه متولد شده،عکاس کودک،عکاس،آموزش فتوشاپ،آموزش فتوشاپ تخصصی،عکس نوزاد خوابیده،خواب نوزاد،عکس خواب نوزاد،عکس خانوادگی،پرتره نوزاد،عکاسی پرتره کودک،عکس زن باردار،عکس زن حامله،عکس نوزاد،آتلیه تخصصی کودک،آتلیه عکس بارداری،عکس بانوان باردار،مسابقه خاطره نویسی،آموزش تهیه خوراکی برای کودک،گالری عکس پدر و کودک ،برش عکس با فتوشاپ،برش مو در فتوشاپ،آموزش برش مو،کودک ناز خوشگل،عکس کودک زیبا،گالری عکس کودک ناز،آتلیه عکاسی بارداری،آتلیه بارداری،عکس آتلیه کودک،آتلیه عکس تخصصی کودک، اتلیه کودکان،آتلیه نوزاد،عکاس نوزاد متبهر،اتلیه نوزاد و کودک،عکس نوزاد خوشگل، عکس نوزاد ناز،زیباترین نوزادان،نوزادان ایرانی،عکاسی از نوزاد، عکس نوزاد خوابیده در سبد، گالری عکس خواب نوزاد،خواب نوزادان،نوزاد در خواب،دکور عکس نوزاد،آتلیه خوب، آتلیه عکس کودک و نوزاد ایرانی،عکس خانم باردار، نی نی خوشگل،آموزش غذا،خوراکی،دسر،کرم موزی،آتلیه عکاسی،پوره سیبزمینی،آموزش دسر،شیرینی،غذای کودک، شیرینی کودک،دسر برای کودک،دسر ژله ای،ژله چند رنگ،لازانیا، لازانیای سبزیجات،پوره ذرت، لازانیا با ماهی،لازانیای مرغ،کدو حلوایی، دسر کدو حلوایی،پای شکلات،پای، طرز تهیه پای شکلات،پوره مرغ و جوانه،دونات،پخت دونات،پختن فرنی،پای شکلاتی خوشمزه،جوانه گندم و ماش،پوره نخود سبز و لوبیا ،ژله با ماست،عکس کودک ناز،کودک خوشگل،کودک بامزه،آتلیه تخصصی،آتلیه عکاسی حرفه ای،آتلیه کودک با پرسنل خانم،عکس اسپرت ،عکاسی اسپرت،عکس عروس، آتلیه

كاربران آنلاین

ما 18 میهمان آنلاین داریم

تصویر تصادفی

رأی گیری

رای گیری

نتایج